| ny11 a întrebat:

Cand yoyo-ul este responsive si cand este unresponsive?

Răspuns Câştigător
| PytterM a răspuns:

Deci responsive insemna sensibil adica nu mai face sleep-ul (cand se invarte in loc la capatul atei) si unresposive e exact opusul in unele cazuri nu se poate trage decat prin bind (cauta pe google ce insemna) Salutari by Pytter

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica,te rog(daca se poate pe rom.)...ti s-a intamplat tie asta? cum face?

| ny11 explică (pentru anonim_4396):

Frate daca nu sti ce inseamna te rog frumos sa nu te mai bagi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ny11):

Iubitu`,eu am vrut sa te ajut si tu imi rasp.asa? mersi...e fraier ala care mai reactioneaza...