| PandaGirl a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota luata de voi la limba romana? Dar la matematica?hee hee

168 răspunsuri:
| aripifrante a răspuns:

5 la romana si 3 la mate(din cauza unei erori a unei colege am luat doi de 3), dar totusi imi iesise media marewinking

| missReckless a răspuns:

La română 8, la mate 4.

| pitic13 a răspuns:

La romana 8 si la mate 4hee hee

| G a răspuns:

Romana 7. mate 4. rolling on the floor

| UoatDăhFaac a răspuns:

La romana a fost 3 pentru ca nu mi-am facut tema de 3 ori si la mate 4big grinla testhappybatting eyelashes

| BLURREDLINES a răspuns:

Cea mai mica nota luata la romana este 7. iar la matematica 5 happy

| doinitza12 a răspuns:

Pai la romina 8 da mateca 7 sincer imi plac aceste obecte tare

| Deyutza a răspuns:

La romana n-am prea avut note mici... ce mai mica 8; iar la mate 6 big grin

| Lullly a răspuns:

Pai 8 si la mate 3 big grinsmug

| unknown_3461 a răspuns:

La rom 7, la mate 6, dar sunt inca mic.

| anaisu a răspuns:

La romana 8
la mate 4

| alyna a răspuns:

La limba romana-9 imi aduc si acum aminte cat am plans pentru elbatting eyelashes
la mate-7(nu ma omor cu matematica sunt certata cu ea mai ales cu geometria)

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

La romana:
cand eram in clasa a5-a profa asculta o fata iar eu am raspuns in locul ei fara sa ridic mana...si m-am ales cun 2 laughingcum am supravietzuit? nici acu' nu-mi dau seamastraight facelaughing

la matematica:
numi aintesc sigur dar cred ca un 5 sau 6... da 6 era laughing

| tim a răspuns:

1 la romana si 1, 20 la matematica!

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

De cand am inceput scoala...thinking

la romana a fost 6 si la mate 5 :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 la romana, 8 la matewinking

| zizi000 a răspuns:

Mate - 3
romana - 5
. sunt la liceu.big grin

| yoyo_2337 a răspuns:

La roamna:4
Si la matematica:2hee hee

| Mişaaa a răspuns:

6 la mate si 9 la romana laughing

| InoKo a răspuns:

La romana 6...la matem 4... dar profa mia corectato in 5! Asta a fost in clasa a 5-cea. :d

| Jessy_4570 a răspuns:

6 la romana si 9 la matebatting eyelashes

| elisarktis a răspuns:

La ramana 8 la mate 9

| iuli a răspuns:

8 si la romana si la mate

| sunset a răspuns:

La romana cea mai mica nota a fost 9, iar la matematica 3...laughing

| CapitanuSemafor a răspuns:

Ah laughing la romana un frumos 6. 90 si la mate un superb 4. 15, ambele la teze big grin

| theprettyreckeless a răspuns:

8 romana.
6 mate.

| Izz a răspuns:

Romana:9Mate:8, 4

| KriSSu09 a răspuns:

La lb. romana -Bine.La matematica -Bine crying

| вεвїŧѕά a răspuns:

La romana 4 laughingca n-am invatat si la mate thinking cred ca 5...[nu-mi plc matematica, dar ...ma favorizeaza profulaughing]

| Genesis29 a răspuns:

La romana 4 ca nu invatasem si la mate 8 pentru ca sunt printre cai mai buni din cls.