| Cristianne a întrebat:

Care a fost cel mai nebunesc lucru pe care la-ati facut? daca aveti mai multe, le puteti spunewinking

2 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

Mi-am dat drumul de pe leana si am cazut in rapa :X

| Diaa_8436 a răspuns:

Pei sa ma gandesc

in primul rand cel mai nebunesk lucru pe care l.am facut eu e acela ca m.am indragostit phe mess... dupa care a urmat o relatie o serie de intalniri si kontinuam si acum... apoi si imi nebunesk

a fost faptul ca am fugit de acasa 2 zile

pentru ca parintii nu mau lasat

la mare cu niste prieteni

si alt lucru nebunesk a fost acela cand m.am comportat intr. o zi mai rau ca un kid d 2 ani...desi am 14 ani no mai cmmoh go on cam aste'as lucrurile mai nebunesti facut de mine:p