| bubukid a întrebat:

Care a fost filmul la care ati varsat niste lacrimi frumoase? v-a impresionat foarte mult sau pur si simplu va placut la nebunie? big grin

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Taxiul destinului

30 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si eu am plans, la Scary Movie, dar am plans cu lacrimi de ras rolling on the floor

| inna a răspuns:

If Only love struck
A walk to remember.
P. S. I love you happy
Titanic love struck

| inna a răspuns:

If Only love struck
A walk to remember .
P.S. I love you happy
Titanic love struck

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu am plans, dar iubesc filmul asta. L-am vazut de cel putin 10 ori: V for Vendetta.

| cotzobel a răspuns:

City of angels, the notebook si ps.:I love you

| cotzobel a răspuns:

City of angels,the notebook si ps.:I love you

| Klara a răspuns:

Mabye....Schindler`s list... crying

| cLaudYu a răspuns:

Filmul indian :"Prietenii mei elefantii"

| Andreea_7493 a răspuns:

A walk to remember
happylove struck

| Andreea_7493 a răspuns:

A walk to remember
happylove struck

| Paula a răspuns:

A. AA Titanicul am vazut de vreo 10 ori si de fiecare data am plans laughing
de obicei imi vine sa plang la orice tragedie... mai ales in categoria love blushing

| Lary a răspuns:

Titanic.

| yadora a răspuns:

Legendele toamnei!

| pisika a răspuns:

Schindler's List si The Last Samurai

| buburuzAndreea a răspuns:

Eu plang la toate episoadele serialului "Grey's Anatomy" si la... foarte multe filme. Aproape toate. Rau de tot am plans la "City of Angels" si la "The Butterfly Effect 1".

| Diav0la a răspuns:

Toamna la New York...

Pasiunea dintr-o poveste clasica de dragoste este prezentata intr-o maniera contemporana in filmul "Toamna la New York"; sentimentele profunde, care se traiesc doar o singura data in viata, nasc o impresionanta poveste de iubire dintre un barbat varstnic, ce nu crede in dragostea eterna, si o femeie tanara, care nu poate trai decat clipa prezenta.

| Amrita a răspuns:

A Walk To Remember...love struck

| raidu2004 a răspuns:

Caracatita episodul cand este omorat Corado desi eram doar un pusti nu am pierdut nici un episod

| GeO_2554 a răspuns:

A walk to remembre:X

titaniclove struck

sunt unicelove struck

| adyth a răspuns:

De obicei plang la orice faza d'asta tragica..nu conteaza filmul laughing

| hanry a răspuns:

La filme doar la ...........camera o mie patru sute opt

| micky a răspuns:

Titanic si o iubire de neuitat :X

| bubukid explică:

Sincer "the curious case of bb" nu mi-a placut...toata evolutia aia...

| bubukid explică:

De lantul amintirilor ce ziceti?

| iulia_5454 a răspuns:

Ghost, love story, sweet november, toamna la new york(pot sa spun ca am plans cu lacrimi de crocodil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The curious case of Benjamin Button.
Juno.
Changeling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult "Sweet November"-Idila de noiembrie, cu Charlize Theron si Keanu Reeves. Mi-a smuls niste lacrimi episodul acela din serialul "Prietenii tai", cand Rachel si Ross si-au vazut prima daca copilul la ecograf...nu stiu ce-am avut, era de bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love story-am citit si cartea si am plans si atunci, desi stiam ce se va intampla.
Seven Pounds-mi l-a recomandat cineva de curand, l-am vazut ieri si am plans foarte mult la e4l... vreo 5 minute am plans continuu...incredibil film.
Pearl Harbor- si acolo am plans...
Apocalypto-am plans la o faza cu un copil scump de tot...
M-a impresionat foarte tare Seven Pounds.
happy

| marcflo a răspuns:

The Notebook ---