| Pawesome a întrebat:

Care a fost prima intrebare de pe TPU? Dar de la categoria Trivia /Amuzante

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

am cautat si am ajuns la concluzia ca cel putin data la care a fost adresata prima intrebare e 25 noiembrie 2008. Nu stiu exact daca intrebarea e asta - http://www.TPU.ro/......-macar-sa/

1 răspuns:
| Crypt a răspuns:

Intrebarea mea a fost: De ce dumnezeu se numeste dumnezeu dumnezeiesc si de ce bisericile sunt dumnezeiesti daca decat dumnezeu este dumnezeiesc?