| deffect a întrebat:

Care a fost primul mass pe care l-ati primit azi dimineata pe mess?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani tuturor indragostitilor si celor cu numele valentin/a!

| AvalohAlyn a răspuns:

La multi ani de Sf.Valentin.Acesta a fost.

| Razvan a răspuns:

"Valentine al dracului tu te facusi disparut, huh? Care are numarul lui buzz me"rolling on the floor

| JeSa a răspuns:

A fost aşa, dau copy & paste:
"No... deci care`mi faceti cadou de valantine asta? http://i71.photobucket.com/albums/i149/zosolino/frigider-cu-bere.jpg =))"
deci, e un băiat, după cerinţa cadoului:P:))

| Baiaaanca a răspuns:

"La multi ani de ziua indragostitilor"hee hee
dar inainte de astazi cu cateva zile am primit o gramada de mess`uri de Valentine`s day
cred ca primul care l`am primit a fost acela de mai sus
plus statusurile la toti din lista "happy valentine`s day","la multi ani de ziu indragostitilor" si chestii specifice zilei de azi.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Au fost '' Happy Valentines day love struck '' si '' cf? ''

| Mjdolhfi a răspuns:

"sall all"laughing
apoi "valentine day" fericit
si "la multi ani de valentine day"
hee hee

| Bianca_4346 a răspuns:

''Ia webu cat e cald''laughingrolling on the floorexact asa. aaa si muuuuulte emoticoane laughing
singurul mass ana acumhee hee

| Andromedda a răspuns:

"Esti?"hee hee
Si dupa asta din alea cu happy valentine's day, trimite mai departe si vezi ce parere au altii despre tine, trimite mai departe daca crezi in Dumnezeu...si din astea.hee hee

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

L-am dat eu primul:ceva de genu:Happy Valentines Day tuturor cuplurilor fie ca va iubiti fie ca va mintitihee hee

| andy_3925 a răspuns:

Pa lume am plecatoh go on

| deffect explică:

Asa am primit si eu...Multa zarva pentru nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic cu valentine`s.
ceva gen ma cheama radu si am tumoare nu stiutu unde si dati massu mai departe ca sa primesc un cent pe mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum saruta fiecare zodie.scz de mass.berbec-de neuitat.taur-delicios.gemeni-foarte excitant.rac-exotic.leu-super erotic fecioara-lung...balanta-excitant.scorpion-demon.sagetator-elegant.capricorn-cuceritor.varsator-unic...pesti-senzua.daca cineva iti da buzz! inseamna ca vrea sa te sarute

| albinuta_2886 a răspuns:

"cand intri da un buzz"

| biBBi a răspuns:

laughing
"Care are nevoie de gagic de Valentine BUZZ"
laughing

| deathlord a răspuns:

Sa platesc rata la banca...