| vLd a întrebat:

azi dimineata am primit un mass de la o prietena scria foto si un link am dat pe lunk si dintr-o data la toate lista mea de messenger s-a trimis acel link si din 10 in 10 minute tot asa face si chiar daca nu sunt pe mess imi intra singur si se trimite mi-am scanat calc dar nu a gasit nimic ce este este un fel de flood?big grin

Răspuns Câştigător
| unknown3243 a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/mbam.php eu cu anti malware am scapat de el vezi ca nu e ca antivirusul poti sa ai si anti malware si anti virus ca nu sa bat.

5 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

E un virus am avut si eu virusul ala scaneaza windowsul cu eset nod32 antivirus4 si reinstaleaza Messengerul. Funda`.

| Chhrisu a răspuns:

De fapt este un virus fiindca am avut si eu
iti va trece in max. 1 luna sau fa-ti alt ID de mess

| Darky_6428 a răspuns:

Nu...e un virus facut la misto de niste nesimtiti...ca de obicei;) aflii aici cum scapi de el: http://starali.blogspot.com/......scapi.html bafta :)

| Kimy_8371 a răspuns:

Am avut sie u aceiasi problema in urma cu 3 luni. E vorba de un virus, si tot asa am scanat si nimic dar la un momentdat dupa cateva zile nu imi mai intra in windows si a trebuit sa imi reinstalez windowsu pentru a fucntiona din nou.

| kiss99 a răspuns:

Salut...este un virus foarte destept l-am avut si eu si acum il ai si tu tot asa am facut si eu am scanat calculatorul si nimic am intrat pe celalalt id de mess dar tot asa pana la urma am decis sa imi bag alt antivirus daca vrei sa fi tu asa dar daca nu doresti sa it schimbi antivirusul eu zic sa il cauti pe net sau daca il ai pe CD e si mai bine si data viitoare nu imi deschide link-urile in care nu sti ce se afla bafta