| Iulian922 a întrebat:

Care ar fi cea mai buna pacaleala pentru 1 aprilie?

4 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Ii spui mamei tale ca ai primit o bursa pentru scoala/liceu/facultate. Sau ca ai castigat nu stiu ce concurs important.

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i unei fete că este frumoasă.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Daca doarme la tine dal cu spuma de ras pe mana si dupa gadilal pe gata cu o pana de la perna laughing eu am incercat anul trecut si mi-a iesit ))

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

EU cred ca cele mai bune sunt pe genul sa-i zici ca a castigat ceva si dupa sa-i zici ca a fost o gluma, dar trebuie sa fie ceva potrivit pentru respectiva persoana