| monica_4690 a întrebat:

Care a fost cea mai trasnita pacaleala care ati facut-o de 1 aprilie?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Am inventat un afis pe care scria "Spitalul de nebuni s-a mutat" si l'am pus pe usa clasei noastre. O profesoara s-a dus la cancelarie si l-a intrebat pe diriginte ce s-a intamplat.Am primit o mustrare buna insa pana la urma s-a dovedit ca am fost si noi pacaliti.frustrated

P. S Cele mai bune momente din pacaleala a fost cand profesoara de franceza aproape era sa lesine laughing

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu mai tin minte cea mai trasnita... dar retin ultima... l-am pacalit pe seful meu de la serviciu ca a venit garda financiara in control si a luat amenda de 60 de milioane...mai avea putin si facea stop cardiac saracul... dar a meritat laughing apoi el ne-a pacalit ca "nu" ne ia 1 milion din salariu la toti laughing)

| joy a răspuns:

Am pacalit-o pe prietena mea cea mai buna ca m-am internat la spitalul 9laughingEra cat pe-aci sa ma vizitezerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci am facut o conversatie de mess cica cu iubitul prietenei mele...si i-am trimis-o ...in conv cica imi zicea k si-a gasit alta... k o va lasa pe prietena mea...etc...prietena mia a crezut tot ba chiar ia lasat un mesaj pe mess k felicitari cu noua iubita... ceam mai rad eu si iubitul ei atunci de ea rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
saraca

| alinosh a răspuns:

Pai cea mai tare pacaleala e sa ii spui iubitului tau ca esti insarcinata...am incercat sa o fac dar nu mi-a iesit, s-a prins... dar stiu un tip caruia iubita i-a facut pacaleala si a lesinat...