| JustMeNck a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta pacaleala de 1 aprilie a voastra? (funda) >:

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu nu păcălesc de 1 aprilie.Mă mulțumesc cu restul zilelor.

| ??c??? a răspuns:

In timpul unei ore la scoală doamna m-a scos afara si mi-a dat o veste eh sa le transmit colegilor ca de eram copchil.
Eu le-am zis ca se inchide scoala din probleme financiare si au inceput fetele sa sară pe mine să mă ia la dans si băietii si-au dat jos cămăsile si le fluturau in vănt, alti colegii l-au prins pe altu te cracanici(adiă craci)si l-au dezprins si cică la ei "la iepureala!"altii strigau slava tie D-zeu! Mutumim doamne si altea din astea si ..Sii Si cănd a venit profa in clasa si i-a văzut pe toti le-a spus ceea ce era adevărat si anume.ei bine..."Mergem in excursie la muzeul de arta" si bla bla bla nu a prea fost amuzanta dar in fine bla bla bla bla mi-e somn.

| Ashadow a răspuns:

Nu-ti zic :->

| W3R4 a răspuns:

Nu e cine ştie ce...
Am sunat odată la interfon, şi am nimerit o babă.
Eu am zis că sunt de la pompe funebre, şi că s-a scumpit groapa.
Baba s-a speriat, şi a întrebat cu cît.
Eu i-am zis că 12 milioane (ştiu,cam mult),şi că trebuie să meargă la cimitir, să muncească ore suplimentare pentru a se ieftini groapa.
Probabil că a mers, sau poate nu...
Mă rog, au fost mai multe detalii, dar eu am făcut doar un rezumat!winking

| JustMeNck explică (pentru W3R4):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

| W3R4 a răspuns (pentru JustMeNck):

Serios vorbesc! laughing
Aş fi vrut să-i spun că trebuie să-i dea un avans de 6 milioane celui de la pompe funebre (mie), dar na...aş fi fost prea crudă cu băbuţa...

| 00AName00 a răspuns:

Nu mai fac pacaleli de 1 aprilie. Ultima a omorat un om.

| SootheMySoul a răspuns:

Paaaaaaai...
Unui coleg la un fast-food i-am luat un pahar de cola si i-am bagat paiul cu un varf intr-un pliculet cu sare...In loc sa bea cola, a baut sare si cred ca i-a placut....Ciudaaaaaaaaaaaaatlaughing

| IchigoFullbring a răspuns:

Pai nu prea le am cu pacalelile dar ce as face eu?
ia o hartie de 1 leu fa o gaura, ia cea mai subtire aţa pe care o gasesti in casa sau la magazin, leaga aţa de hartia de 1 leu, pune-o in mijlocul clasei si aseazate in banca apoi poti trage de de ea, poti sa o faci si in alte locuri

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

I-am dat verei mele sa faca cateva labirinturi, iar la ultimul apare ceva inspaimantator pentru ea. La fel ca-n video-ul de pe Youtube: PEOPLE GETTING SCARED!

| Sosetuta a răspuns:

La ziu lu soramea de 15 ani am unplut un balon cu praf de scrpinat cam umate de kil stium cm prea mult si l-am aruncat prin celalte baluane de na ce am putu face sa nu ma prinda.
DA CUM SUARTA DE CACAT CAND AU SPART TUATE BALUANELE TOT PRAFU PE MINE A CAZUT SIAM AJUNS LA SPTAL CU RANI DIN CAUZA LA SCARPINAD DE CI MORALA (NU FA GLUME CU CARE TE POTI RAN ISI TU )