| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi diferenta intre o facultate cu frecventa redusa si una la zi

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La zi ai activitati(cursuri, seminarii, laboratoare etc) in fiecare zi lucratoare, pe cand la frecventa redusa aceste au loc doar sambata si duminica, la frecventa redusa se inscriu, de regula, persoane care sunt angajate in munca. Numai bine!

| raissa a răspuns:

La facultatea cu frecventa redusa mergi numai in week end si la examene si la zi mergi zi de zi. pup