| Akyra a întrebat:

Care ar fi meciul ideal in prezent la ELIMINATION CHAMBER WWE pentru titlul mondial al WWE

La mine ar fi asa:

Brock Lesnar, Randy Orton (Ddoar pentru ca el are centura daca nu, nu l-as alege), Sheamus, Cena, CM Punk, Undertaker

Apropo sa stiti ca in WWE la WRESTLEMANIA au ganduri mari sa faca un meci Cena vs Undertaker

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Eu as alege Randy Orton, Brock Lesnar, Roman Reigns, CM Punk, Undertaker.Asta ar fi cel mai tare meci la Elimantion Chamber.
Eu am auzit ca va fi meci Undertaker vs Brock Lesnar.As mai vrea sa vad al Wreselmania meciulpentru centura intre Batista vs Randy Orton vs Roman Reigns vs Brock Lesnar(ceea ce nu este posibil.)Miar fi placut ca Roamn Reigns sa castige Royal Rumble doarece a eliminat 12 oameni si a fost dupa parerea mea cel mai bun din ring.

1 răspuns:
| TheD3ad a răspuns:

In prezent la mine ar fi asa:
Brock Lesnar
John Cena
Randy Orton
Undertaker
Triple H
Shawn Michaels.

Si da sper sa fie meciul Cena vs Taker ca si eu am auzit la fel