| TeamHellNo a întrebat:

Cine face topul urmatorilor wrestleri cat mai apropiat de ce m-am gandit eu funda!
Stone Cold
Mankind
Brock Lesnar
John Cena
Batista
Rey Misterio
Ryback
Big Daddy V
D-Von Dudley
Undertaker
Kane
Y2J
Edge
Randy Orton
Big Show
Sheamus

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Chris Jericho.
2. Edge.
3. Steve Austin.
4. Undertaker.
5. Kane.
6. Brock Lesnar.
7. Big Show.
8. Mankind.
9. D-Von Dudley.
10. Big Daddy V.
11. Rey Mysterio.
12. Sheamus.
13. Batista.
14. morton.
15. Ryback.
16. cena.

P.S: Ultimii şase(11-16) sunt toţi în aceeaşi categorie. Niciodată n-au rupt gura târgului şi mereu au fost supra-apreciaţi, deşi nu o meritau.

| beatbox97alex a răspuns (pentru anonim_4396):

Big Daddy V a realizat mai multe in wrestling ca Cena? esti c-am jalnic

| anonim_4396 a răspuns (pentru beatbox97alex):

Prietene, am urmărit majoritatea show-urilor WWF/WWE din perioada 1998-2002 şi crede-mă că ceea ce a făcut Viscera în doi ani de WWF, nu va egala cena în 30 de ani de WWE. A avut nişte conflicte memorabile şi unele segmente extraordinare pe care cena nu le va avea niciodată indiferent de toată munca pe care o depun cei din WWE pentru a-l promova în exces. Ţi-am spus doar ce a realizat Viscera în WWF, că dacă punem şi ce a mai făcut prin celelalte circuite, cena e zero barat.

" esti c-am jalnic " - Voi fi jalnic atunci când tu o să ştii să scrii corect, adică niciodată.

| beatbox97alex a răspuns:

1. Undertaker
2. Stone Cold
3. Edge
4.John Cena
5. Y2J Chris Jericho
6. Big Show
7. Batista
8. Brock Lesnar
9. Randy Orton
10 Kane
11. Mankind
12. Sheamus
13. Rey Mysterio
14. D-Von Duddley
15. Ryback
16. Big Daddy V

| DanutzDarkness a răspuns:

Sal,aici sunt wrestleri noi si vechi uite topul pentru tine:16:Rey Misterio 15. D-Von Dudley14:ManKind13:Big Daddy V12:Kane11:Y2J10:Edge9:Batista8:StoneCold7:Big Show 6:Sheamus 5:Randy Orton4:John Cena 3:Brock Lesnar 2:RyBack 1:Undertaker(nul bate nimeni la Wrestlemania) parerea mea. funda pls

| alex808080 a răspuns:

1.Undertaker(Neinvins la Wrestlemania 20-0)
2.Stone Cold (De 3 ori castigator la Royal rumble si smecer la nebunie
3.Ryback
4.Jeff Hardy(E extrem si a sarit de la 20 de metri)
5.John Cena
6.John Morrison (E extrem Ca Jeff hardy)
7.Chris jericho (Preferatul tuturor)
8.Randy Orton (Omul cu cele mai multe victime cu punt kick)
9.big show (Ia facut Knock-Out pe cei mai multi)
10.HHH ( PRIMUL CAMPION MONDIAL)
11. Eddie Guerrero