| Nik a întrebat:

Care ar fi pentru tine cel mai scarbos lucru facut vrodata?

8 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Sex oral, să mănanc viermiilaughing

Sănătate!
pa-pa!

| mihaip1 a răspuns:

Pai ma jucam adevar si provocare cu prietenii la ziua mea.si mai pus sa beau o bautura facuta de ei.si sa nu ma uit ce pun in ea...si au pus in ea ketchup, cafea, suc, bucati de carne, lamaie, fructe tot ce au gasit.si am bauto pe toata ca sa nu ma fac de ras laughing. a fost si amuzant si scarbos in acelasi timp...

| Captive a răspuns:

Sa ma dau pe fata cu propria urina phbbbbt
nu stiu unde am vazut ca scria ca merge pentru cosuri...
bleahphbbbbt

| YTwatchdog a răspuns:

Sa fiu BearGrilss(lol)

| adrian_3646 a răspuns:

Sa bagi mana in nas si sa mananci mucii, sa rozi unchii, sa ete besi langa o pers., sa ragai langa o persoana.Cam asta ar fi scarbose pentru mine.

| AlexJB a răspuns:

Parerea mea: Exact ca "Demo8K" si sa mananc insecte. happy

| Demo8k a răspuns:

Sa te saruti cu o persoana de acelasi sex mi se pare cel mai scarbos lucru.

| Andy_2997 a răspuns:

Sex oralstraight face