| GabrielaIoana a întrebat:

Care e cel mai ciudat lucru care ti s-a spus vrodata sau cea mai ciudata intrebare care ti sa adresat?hee hee

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

"nu vrei sa facem schimb de ochi?" laughing

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand copii de 4-5 ani imi zic"Sarut-mana". Zic, ba am imbatranit nu glumahee hee

| Klara a răspuns:

M-a intrebat o baba pe strada daca nu l-am vazut pe fi-su. Saraca baba, nu era cu boii pe-acasa.

| unione a răspuns:

In blocul meu locuia o batrana bolnava de Alzheimer. Intr-o frumoasa zi de toamna eram la un vecin acasa, el la pc si eu la frigider sa iau bere. Inchid frigiderul si SOC! Batrana in fata mea intrand pe usa si intrebandu-ma ''Aici e casa mea''? Am ramas cu sehele... El mi-a spus ca nu era prima data cand se trezea cu ea in casa.Intre timp ea s-a dus in lumea celor drepti

| efimash a răspuns:

Cel mai ciudat lucru a fost cind atunci cind m-am certat cu prietena mea o alta fata care era prietena foarte buna cu prietena mea mi-a propus sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scheletor_king2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma oprit o femeia in toata firea si m-a intrebat daca stiu unde a pus ochelarii? ...nu o cunosteam...