| CrAzYk a întrebat:

Care are server hostat de cs 1.6
Sau care nu are server dar dar vrea sa deschida, fac addons la comanda
Ofer ajutor server fara lag desigur daca nu depinde host
Pot sa propun multe firme de hostarea la preturi ieftine
Daca nu e in comunitate stiu foarte multe comunitati pot sa-l pun
Si multe altele ajut dar in schimba acces ftp
Am expirienta in domeniu asta
O sa fiu serios si responsabil de ceea ce fac, puteti sa aveti incredere in mine nu o sa va dezamagesc
Contactati-ma pe id: procrazyk
Pina sa ma contactati lasati un mesaj >-

5 răspunsuri:
| vis a răspuns:

E foarte usor ce ai zis tu acolo de facut mai ales cu lagu boostere etc da e bine venit ajutorul tau pentru cei care nu se pricep

| kakaroto a răspuns:

...as fi interesat... faci o treaba buna

| demage a răspuns:

Salut.eu vreau sa imi fac un sv de cs si nu are cine sa ma ajute ...platim am2 si mai am si cativa colegi care vor sa participe.ti-am dat cerere pe mess dc nu lasa-mi un mesaj pe nr de tel 0754385116. rog seriozitate

| BySanu a răspuns:

Ba Cine Vrea Sami Hosteze Sv?

| Paulichi a răspuns:

Ma poti contacta la ID carabeleamariusgabriel@yahoo.com