| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Care ati vrea sa fie vedeta TPU? eu de exemplu as vrea un cantaret o cantareata de ex Andreea Balanhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| joy a răspuns:

De ce e Andreea balan cretinoid? ai vrea sa fii si tu asa "cretinoida" ca ea si sa ai succesul pe care-l are. Mie una imi place, danseaza super, e desteapta, frumoasa si chiar daca nu canta foarte bine eu o admir.

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mihaela Radulescu sau Oana Cuzino

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mircea Cartarescu, se poate?

Janina
| Janina a răspuns:

Mircea Badea

| andreutz a răspuns:

Nuuuuuuu...eu o vreau pe andreea antonescu...

| borsec a răspuns:

Mircea Badea

| DenissaDeea a răspuns:

Oana Cuzino-consider ca e fata bine educata si culta si ar ajuta cu sfaturi utile, sau Andra.

| MihaiA a răspuns:

Simona Patruleasa SI SOC rolling on the floor.
La modul serios vorbin, mi-ar placea ca urmatoarea vedeta TPU sa fie Mircea Badea. sau de ce nu, oana cuzino de la CsiD

| leluc a răspuns:

Andreea Balan e un cretinoid.
Mihaela Radulescu

| N538961518 a răspuns:

Cheloo sau Ombladon laughing

| simpluEu. a răspuns:

Mircea Badea

| ShaKuri a răspuns:

MIhai Viteazu.

| sabina a răspuns:

Uzzi

| kaumi a răspuns:

Serban Huidu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra:X