| Ilona_3367 a întrebat:

Ati avut o mica obsesie in ghilimele pentru o vedeta de exemplu un cantaret sau actor?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Ma crezi sau nu ca orice fata laughing
am auzit d un asa numit justin bieber. l-am vazut in reviste/net.si mi-am spus ca e doar un ratathappy
cu timpul m-au cucerit melodiile lui.desi stiam ca pentru el nu sunt decat o fana fara importantahappy
si desi s-au dat toate zvonurile cum ca ar fi gay, pedofil si toate asteahappy
multi rad de el. dar pana la urma cine sunt eu sa-l judec sau cine ar fi el sa ma judece pe mine. spun sincer ca-i ascutl melodiile, are o voce frumoasa.chiar daca se spune ca e modificata pe calculatorhappy
SI la fel ca altii.probabil vor venii altii. dupa care voi fi "innebunita" sa zic asahappy
Mereu dupa un altu tot un altu` vinehappy

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Oana Zavoranu acu cativa ani
Acuma. mi se falfaielaughing

| Daria a răspuns:

Da.laughing
Anul trecut eram absolut obsedata de Robert Pattinson, acum mi-a trecut.oh go on

| JBStandsForMe a răspuns:

Se poate spune ca il cam idolatrizez pe Johnny Depp. Este un actor atat de bun si talentat. Poate trece de la o extrema la alta foare usor daca este pus in aceasta situatie. Imi plac si alti actori, insa Johnny Depp m-a impresionat si intodeauna va ramane actorul meu preferat.

| ladybird a răspuns:

Cred ca toata lumea are. Trebuie sa te gandesti ca si ei sunt oameni si au destule defecte pe care ecranul le ascunde. Nu sunt cu nimic mai speciali ca persoane decat altii. Poate unii nici macar nu sunt asa cum ii vezi la televizor. De obicei obsesiile acestea sunt legate de persoane care nici macar nu exista in realitate ci doar asa par a fi.

| MeandMeAf a răspuns:

Buna. Am o obsesie pentru un cantaret. ADAM LAMBERT! Obsesia asta o am de mai bine de 3-4 ani. M-a cucerit total. Sunt total indragostita de comportamentul lui si de melodiile lui! E absolut genial.