| Katakimiku a întrebat:

Care camera foto este mai buna?
Instagram sau Camera 360?
Astept pareri... big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instagram, după părerea mea.
Succes!

| KirigayaKirito a răspuns:

Instagram, e aproape perfectawinking

| Katakimiku explică (pentru KirigayaKirito):

Cum adica e aproape perfecta... Are la fel de multe efecte ca si siteul www.picmonkey.com? Adica, Camera 360 are cam jumatate dintre acele efecte si ma gandeam ca poate are mai multe... Ah, da si poate retusa diferite efecte ale pozelor? Cazmera 360 nu poate.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru Katakimiku):

Hm n-am vazut pana acum comentariu tau deci poate e prea trz ca iti spun dar, da poate face cam toate alea! Are multe efecte, mai multe ca 360, in plus pentru pretul pe care il are, e aproape la fel de bun ca camerele de inalta calitate, cele profesionale care sunt foarte scumpe smug