| Miroox a întrebat:

Care credeti ca e cel mai neplacut sentiment si care credeti ca e cel mai placut?batting eyelashes

17 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Cel mai neplacut sentiment e ura, pentru ca daca ai ajuns sa nutresti acest sentiment numai esti o persoana la fel de pura de buna...Iar cel mai frumos e dragostea, te face sa zambesti chiar si atunci cand iti vine sa plangi! Sunt multe moduri in care o poti exprima!

| ღNameღ a răspuns:

Iubirea - cel mai frumos gelozia-cel mai urattt

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cel mai placut cand faci pipi pe tine. cel mai neplacut cand te refuza persoana pe care o iubesti sau de care iti plkk smug

| Reek54 a răspuns:

Cel mai placut. e dragostea.
Iar cel mai neplacut.atunci cand esti inselat/a.

| TiMan a răspuns:

Cel mai neplacut e teama de a nu fi acceptat si de a te indoi de tine, iar cel mai placut dragostea (parintilor, prietenilor, iubitei/iubitului... orice fel de dragoste)

| B3bytzaa a răspuns:

Cel mai neplacut sentiment:cand esti inselat
Cel mai placut:cand iubesti si esti iubit

Răspuns utilizator avertizat
| LouiseGrace a răspuns:

Cel mai placut sentiment este iubirea, fara indoiala...iar cel mai neplacut in opinia mea este atunci cand te simti nedreptatit, sau frustrarea. happy

| Ochiialbastrii a răspuns:

Cel mai placut : cand persoana iubita te iubeste
cel mai neplacut:cand iubesti un baiat si acel baiat nici nu stie ca existi sad

| loryM_5129 a răspuns:

Cel mai neplacut pentru mine este spaima cand ma speri de ceva si cel mai placut cred ca victorialaughing

| Anne_1161 a răspuns:

Neplacut: sa fi jignit:-&
placut: sa fi iubitlove struck

uh`?batting eyelashes

| eu_4046 a răspuns:

Placut: fericirea, dragostea.
neplacut: dezamagirea, ura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai neplacut:Vinovatia
Cel mai placutbig grinragostea impartasita

| alliwtsa a răspuns:

Cele mai neplacute sentimente sunt cele de vina si atunci cand te simti inselat si calcat in picioare...iar cel mai frumos este cel de iubire

| Miroox explică:

Nepalcut:thinking cred ca atunci cand te simti neputinciosstraight face
placut:iubirea...big grin

| Dudyda a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai neplacut sentiment e acel sentiment cant te faci de ras si toti rad de tine si ti-e rusine, iar cel mai frumos...desigur dragostea!

| loredana_1863 a răspuns:

Cel mai placut: iubirea, iar cel mai neplacut e despartireasad