| Alvez a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna echipa? Eu cred ca Barcelona va face iar istorie cu 6 trofee intr-un singur an.

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Si eu cred la felhappy

| Deea a răspuns:

Manchester United

| George1510 a răspuns:

Ai dreptate...Barcelona face legea si acum chiar daca nu a castigat UCL, are o echipa foarte puternica si bine organizata ...mult succes lor(chiar daca eu simpatizez cu Arsenal la nivel europeanbig grin)

| gabriel10 a răspuns:

Anul urmator o sa fie greu pentru barcelona pentru ca a mers Mourinho la Real dar sper sa ia tot Barcelona(Fan barcelona).