| LuS[z] a întrebat:

CARE CREDETI CA ESTE CEL MAI TARE POST DE RADIO DE LA NOI SI DE CE?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Pro fm imi place cel mai mult, dar de la un timp ascult si radio zuwinking

23 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

O sa fiu subiectiva.Am facut practica la Info Pro si Pro Fm.As putea spune ca Pro Fm e cel mai tare, pentru ca sunt fan George Vintilahappy si pentru ca intotdeauna au muzica de calitate!

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Radio ZU!
Imi plac emisiunile, muzica...si Mircea Badea (de luni pana joi de la 18-19)!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Prefer Kiss Fm si PRO fm...big grin
Tie care iti place?

Bula
| Bula a răspuns:

In tara sunt peste 200, la noi in oras cca 20 posturi de radio oficial inregistrate. Fiecare are audienta din partea celor care le plac programul.
Eu nu mai ascult radio de multi ani...

cristian
| cristian a răspuns:

Radio Trinitas.

assiris
| assiris a răspuns:

Dimineata KISS FM, pana la 10, apoi EuropaFM si Realitatea FM. Cel mai mult insa ascult muzica de Jazz (SWISS JAZZ)

| DenissaDeea a răspuns:

KISS FM... Datorita muzicii care o da zilnic pe post(imi place mie)in rest nu prea ma intereseaza ceva anume la vreun post...

| LuS[z] explică:

Multumesc celor care au raspuns.se pare ca in topul preferintelor voastre este kiss fm apoi radio zu.eu ascult la radio(tip casetofon)kiss fm iar la calculator(pe net)radio zu.amndoua posturile au muzica buna. dar dintre kiss fm si radio zu care va place mai mult?
Dar ascult si pro fm, info pro, europa fm, magic fm, radio 21 si altele...

| Andreea_8014 a răspuns:

Mie imi place Radio Zu deoarece da melodii noi si frumoase. emisiunile sunt .pe placul tuturor.este un post de radio foarte bun.

| TipulVerde a răspuns:

KISS FM si GUERILLA

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Kiss FM pentru ca de fiecare data cand pornesc radioul caut o melodie frumoasa, iar dupa ce am ales-o descopar ce e Kiss FM(de fiecare data)

doiny
| doiny a răspuns:

Radio 21

| davvid a răspuns:

Incercati Vibe FM.In general difuzeaza muzica de club.Imi place pentru ca la microfon se prezinta persoane competente care cunosc muzica.

| stardeea a răspuns:

Kiss fm, imi place grila lor de programe si muzica

| CAsToReL a răspuns:

Indiscutabil RADIO GUERILLAwinking

| mioara_1431 a răspuns:

KISSFM,

| Selena a răspuns:

Vibe Fm

| andreiolariu a răspuns:

Depinde de fiecare. Nu poti sa nu fii subiectiv.
Mie imi plac Magic FM si Kiss FM.

| alessandra a răspuns:

Europa fm, pentru muzica super; mie imi plac melodiile gen "oldies but goldies", bune pentru orice stare de spirit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PROFM LOVE pe net
e super
muzica si noua si veche, melodii romantice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio ZU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place kiss fm dar si pro fm e bun...si ai dreptate...si vibe fm e superwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VIBE FM! Cel mai tare radio, fara publicitate si muzica tare non stop!