| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cel mai tare post de radio din Romania?

Răspuns Câştigător
| BoRnY a răspuns:

Salut! Kiss Fm este acela! Fundita?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Radio Info Pro. Parerea mea...

| Georgii a răspuns:

Http://www.radiourionline.ro/radio-manele-1.html

Sh dai la fiecare post pe sageata de la sfarsit sh se downloadeaza apoi le asculti;)
funda?

| Alexandru a răspuns:

Fara indoiala Europa FM. O echipa de profesionisti si muzica pe care ti-ai dori sa o asculti la nesfarsit. Au dat dovada in 10 ani de activitate ca sunt numarul 1 in Romania dar au reusit sa obtina premii si pe plan international ceea ce spune multe. E drept ca daca as putea as asculta Magic Fm si Europa Fm in acelasi timp dar nu, nu dau totusi Europa Fm pe niciun alt post de radio din Romania

| LuS[z] a răspuns:

Kiss fm sau Radio Zu happy
Inca nu m-a decis care imi place mai mult big grin
P. S de vreo 2 ani incerc sa imi dau seama care imi place mai mult si nici acum nu stiu laughing

| Loly_9853 a răspuns:

Radio 21 love struck
I like it.happy

| Catalion a răspuns:

Depinde de preferintele altora, dar Kiss FM e pe primul loc.

| Eclipse_8761 a răspuns:

Zuuuu:X

| bOse a răspuns:

Eu ascult ProFm, e destul de ok

| EstiFericitaSauTrista explică:

Ani trecut am considerat ca Pro Fm avea suprematia dar incet si-a pierdut-o iar pe primul loc anul asta zic ca este Kiss Fm happy

| Ovy81 a răspuns:

Www.vibefm.ro cel ma tare.

| kidda97 a răspuns:

Kiss Fm | Radio 21

| lolvere a răspuns:

Kiss sau Zu

| bkmad a răspuns:

Kiss fm

| ANdrei_6696 a răspuns:

Radio zu

| alexa_4370 a răspuns:

Onefm
funda?