| andreea_8249 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai accesate site-uri?

Răspuns Câştigător
| Roxss a răspuns:

Depinde ce fel de site-uri.
Eu una cred ca www.hi5.com e unul dintre cele mai accesate la romani.
www.wordpress.com pentru cei care detin blog si celelalte site-uri dedicate blogurile.
www.versuri.ro---->De cate ori n-ai cautat versuri?
www.cinemagia.ro mereu caut(i) un film bun.
www.youtube.com e deja la ordinea zilei.
Si desigur mai sunt.
Sper ca am ajutat un pic.:)

7 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Google

| AndutzaAndu a răspuns:

Hi5, youtube, google, yahoo şi TPU, normal tongue.

| maryus92 a răspuns:

Www.youtube.com sau www.google.ro dar acesta este motor de cautare

| khrys a răspuns:

Pai mai Deea (daca iti place sa ti se zuka asa )eu l-easi clasifica
-TPU
-Wikipedia
-Aici cred ca s-ar potrivi niste siteuri cu jocuri cum ar fi (miniclip.com)nu vreau sa fac reclama acestui site de jocuri da asta a fost primul care mi-a trecut in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU.ro este în top. Cel mai vizitat site. happy

| Lucyus_8602 a răspuns:

Site-urile sunt accesate in functie de categoria care este cautata. Daca vrei muzica, dai pe MusicXposure de exemplu sau Youtube etc. Daca vrei filme dai pe Cinemagia sau Filmeonline etc. Daca vrei "actiune in dormitor" de exemplu dai pe... (nu nominalizez niciun site ca se invata minorii la prostii laughing )