| StelaTPUro a întrebat:

Care crezi că a fost cel mai tare eveniment sportiv din 2010?

43 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde, daca vorbim de fotbal, tenis, sumo, biliard, pescuit sau sah (lista poate continua). Insa da, Campionatul Mondial de Fotbal a fost unul dintre cele mai importante evenimente sportive din 2010.

| Dannyjj a răspuns:

Eu zic ca a fost campionatul mondial de football, cine poate sa uite imnul cantat de Shakira, curiozitatea cu care ne uitam la meciuri, categoric campionatul mondial a fost cel mai tare eveniment sportiv din 2010.

| SentimenteColorate a răspuns:

Hmm fotbal baschet si multe oricum:X sunt pentru baieti

| NoMusicNoLife a răspuns:

2010 FIFA World Cup South Africa

| Romancutza a răspuns:

Campionatul Fifa.

| Deyutza a răspuns:

Mtv-EMA 2010 laughing nu stiu, nu ma uita la sport...

| MrsBrunetzyka a răspuns:

SCuze, nu ma ui la Sport.
Dar pot sa zic ceva.
Ma uit putin la sport dar numai la miciurile unde participa Steaua.
Si ma amuza cateodata vocea comentatorului meciului

| Mary Marry a răspuns:

Cupa Modiala de Fotbal? Chiar m-am uitat.Mai ales la ultimul meci. Mi-a placut mult Mai ales ca a fost in Africa. A fost ceva special.Si Ma bucur ca a castigat Spania. happy

| SalutTpu a răspuns:

Deacord cu DeyutzaVreaVataPeBatz

| Lala20 a răspuns:

Campionatul de fotbal happy Funda?

| sabinaelena a răspuns:

Campionatul Mondial de Fotbal

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Performanta reusita de Joachim Löw cu nationala Germaniei care a ajuns pe locul 3 cu o echipa de pusti ca Mesut Ozil.

| andrei95 a răspuns:

Nu ma uit prea mult la sport dar totusi mi s-a parut ca a fost campionatul mondial de fotbal si ca-1 yokohama

| Lorє๔คnค a răspuns:

Fifa World Cup 2010.

| Name2 a răspuns:

South Africa.Pai cam la asta m-am uitat ca nu ma uit de obicei la sport.

Tie Stela? Ce eveniment sportiv ti-a placut?

| Denis470 a răspuns:

C. M. de fotbal.

| Psihoyounger a răspuns:

Am să postez răspunsul pe care l-am postat, dar e încă mai mult decât valabil.

Problemele care apar cu Stela sunt mai mult ca sigur cauzate de faptul că Raluca a plecat. Cum se întâmplă de fiecare dată când pleacă un şef, acesta este înlocuit. Iar dacă a fost unul bun, implicat, devotat în ceea ce face, cel nou va fi privit ca o umbră a celui vechi şi toată lumea îl/o va vedea cu ochi răi, mergând pe ideea că nu îl/o va egala pe cel vechi. Nu putem judeca pe cineva pentru că încearcă să fie bun. Încearcă, asta e important. Dacă nu reuşeşte, are nevoie de ajutor! Cu toţii îi ducem dorul Ralucăi dar trebuie să o privim pe Stela ca un nou început şi nu ca un înlocuitor nereuşit al Ralucăi.
"Bunul simţ este geniul umanităţii!", Goethe.

Psihoyounger

| aly a răspuns:

Campionatul mondial de fotbal?

| Ssshadow a răspuns:

Eu, cand am incercat o schema de parkour si am cazut in nas laughing

| nonytzu a răspuns:

Campionatul mondial de fotbal din Africa de Sud

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Hmmmmmm, cred ca...vara asta.la dentisthee hee

| яenaтe a răspuns:

FIFA World Cup 2010 -South Africa

| NCL a răspuns:

Campionatul de fotbal

| executtemepenet a răspuns:

Campionatul national de fundite si golul inscris de Banel pe Bernabeu rolling on the floor fundita?batting eyelashes

| doubleweb a răspuns:

Toate ...

| StelaTPUro explică:

Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

| Pisiiiii a răspuns:

World cup South Africa.FiFa 2010.

Mi se pare ca a castigat spania:X

| Arlechino a răspuns:

Cred ca Mondialul de fotbal din Africa de Sud happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2010 FIFA World Cup South Africa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WretleMania XXVI.
Urmeaza WrestleMania XXVII.