| Riry a întrebat:

Care din meseriile actuale vor fi cele mai bine platite si cautate penste 10 ani cu facultate dar si fara? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

De traducator, de elictricieni(ptru ca deacum aproape totul merge cu enrgie elecrica), arhitect, etc, etc! ast funda!

| IvanElena a răspuns:

Cred ca multe vor fi in domeniul IT, deoarece tehnologia este in continua dezvoltare si in 10 ani se pot schimba multe. Dar as inclina sa cred ca si ecologia va castiga teren, pe masura ce oamenii vor fi mai constienti ca "sa fii eco" e un pas important pentru mediul inconjurator, dar si pentru noi toti.