| adela2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile IT pe durata unui an de zile? Fiind foarte bine platite si cautate meseriile in acest domeniu presupun ca merita. Si cat presupune taxa lor ca nu am gasit?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Curs de IT de 1 an?
Poate pentru copii mici, de deschis, inchis si resetat PC-ul, ca un curs serios de IT dureaza cativa ani buni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O facultate te ajuta cu mult mai mult si e si gratis.
bineinteles, programarea o inveti cel mai bine pe cont propriu, atat facultatea cat si orice curs iti da doar niste directii asa ca in final tine de tine cat de bine inveti

| tril a răspuns:

Nu cred ca intr-un an poti invata tot ce trebuie pentru a lucra in domeniu, ca specialist.