| inna a răspuns:

Titanic...la nebunie love struck

| oz a răspuns:

Mie imi plac toate 3.

| daniDeeDee a răspuns:

Ultimul love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Top Gun. Aveam si alta varsta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei si tu acum. Toate trei filmele au fost in topuri la vremea lor. Si piesele din coloana sonor asijderi filmelor. Asa ca... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule, nuuuuuuuu, ce naibilor, trebuia sa o pui prima pe whitney houston? o vecina mi-a terorizat toata copilaria cu melodia asta. of, am ajuns sa o uresc pe whitney numai din cauza creolei(vecina). pai fiecare mi-a placut la vremea lui.nu le pot clasifica, sunt filmele adolescentei mele si as fi nedreapta.