| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre hypermarketuri le frecventati? Cumparati de la hypermarket sau nu obisnuiti?

Eu obisnuiesc sa cumpar de la Real si Billa, consider ca sunt foarte rentabile dar si atmosfera placuta.

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Si Plus-ul este interesant nu asa dotat ca Selgros, Kaufland, Carrefur scuze daca nu le-am scris denumirile corect, bani sa ai.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Carrefour.

| inna a răspuns:

Cora & Auchan

cami
| cami a răspuns:

Eu frecventez Kauflandul "because" e la 2 pasi de mine laughing...imi place si prin Real sau Metro happy..insa prin Billa..neh...~au produsele stricate~ shhhhht da` sa numai spui la nimeni tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Carrefour, orar accesibil, in weekend inchide la 23 si pentru mine este perfect.

| DenissaDeea a răspuns:

Eu frecventez hipermarcheturile Billa, Plus, Kawfland.au oferte saptamanal si unele produse au preturi mai mici.

| RamonaMn a răspuns:

Penny Markethee hee
Carrefour
Real

Chiar acum ma pregateam sa plec inspre Penny laughing

| Cryss a răspuns:

Real imi place mult big grin... mai merg si la Billa happy.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cora. e mai aproape de mine.happy

| draculaq a răspuns:

Cora, Carrefour si Metro (dar nu este hypermarket)

| BluePuff_3062 a răspuns:

95% Carrefour.

| naty_3185 a răspuns:

Cora, sau hypermarketurile mai mici(cand am putin timp la dispozitie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

90% din cumparaturi le fac in Cora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carrefour & Penny

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îmi place la nebunie să mă plimb printre rafturile hipermarketului, să mă pierd în citirea etichetelor, să fac cumpărături și să văd noutățile.
Eu sunt aproape de Auchan.
Spor la cumpărături.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unicarm&Carrefour.