| Sarah15is a întrebat:

Care e animalul vostru preferat dintre pisica, caine, papagal? funda!

Răspuns Câştigător
| Rebeca2911 a răspuns:

Pisica love struck Logic love strucklove strucklove struck

8 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele deoarece el este cel mai bun prieten al omului.Intradevar iubesc foare foarte mult animalele si cainele pe care eu il am acum l-am gasit abandonat iar eu acum il ingrijesc si ii merge foarte bine. FUNDA pliz!

| annakarenina a răspuns:

Cainele pentru ca intelege orice problema a omului, si il iubeste, dandu-si viata la nevoie pentru el.

| AnaaSb a răspuns:

Pai cainele e un animal SO SWEET ---------but-------- pisica e alintata ( intr-un mod bun ) si papagalul e... cra cra ( adica dragut )

| DreamingAloud a răspuns:

Cainele si papagalul nu pot sa aleg intre ei imi plac amandoi la fel de mult :d

| Go3 a răspuns:

Catelul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papagal love strucklove struck dar si caine love strucklove struck
fundita? puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes pleaseeee puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu cainele si pisica poti sa te joci altfel, iar cu papagalul nu ( ii este frica daca vrei sa-l mangai laughing ). dar papagalul nu face asa de multa mizerie. deci cainele pentru. ca este jucaus si papagalul pentru ca este mic si dragut. Nu prea ai cum sa alegi pentru ca papagalul este o pasare, iar cainele si pisica sunt mamifere big grin.

| ajuutor a răspuns:

Lllogic k cainele