| ღNameღ a întrebat:

Care e animalul vostru preferat in afara de caine sau pisica

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Hihi. Iepurasul.
Ca si cel din poza ta de avatar.
Apropo, am avut unul in copilarie. Era foarte dulcic, dar recunosc, mi-a macat putin din piesele de mobilier, s-a apucat si de telecomanda. (lol) Uneori il lasam sa si doarma cu mine, numai nu vrei sa stii, cum arata patul, cand ne trezeam. (lol)

20 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu am un Hamster pe nume Shobo si il ador. Mi se pare ca este cel mai dragut lucru din lume. Al tau care e?

| Leocerba a răspuns:

Balena dar nu mi-o pot permite asa ca m-am reprofilat pe arici.Si cai.Si iepuri.Si turturele.Si cai,desigur.Dar mai ales cai.big grin De fapt, sunt o nehotarata caci imi place maxim si leopardul.Da tu cu banul pentru mine, ok?

| ea_6589 a răspuns:

Pai imi plac iepurasii, broscutele testoase si caii

| VORTEX a răspuns:

Iepurii albi big grin

| Marina1000 a răspuns:

Eu am un papagal:X.o ninfă.o ador:X

| Secretttt a răspuns:

Broscutaa testoasaapuppy dog eyes
pestisorii aia fainiipuppy dog eyes
porcusorii de guineeaaa:X
delfiniiii:X:X:X:X
si imi plac lupiii:X, ursii :X:X, adorr caiii:X:X:X

| MarisAlin a răspuns:

Iepuri

| JuniorJ a răspuns:

Canar:X am unul acasa si e asa draguuuut. canta non stop

| ThinkPinkBb a răspuns:

Calutziiilove strucklove strucksi tigriihappy
Ale tale?

| condemnedAntagonist a răspuns:

Caii si chinchilla

| AlexiaClaudia a răspuns:

Porumbelul,iepurasii,puisorii de gaina,boboceii, papagalul, leul.s.a.

| andreea_4134 a răspuns:

Caine si anume bichon maltez; x

| Iubiţica95 a răspuns:

Hamsterul si papagalul :p

| Alkyda a răspuns:

Tigrul big grin

| Aleexaandra a răspuns:

Iepurash, hamster si porc de guineea pentru ca sunt draguti love struck, delfinii pentru ca sunt gratiosi si frumosi, maimutele pentru ca sunt amuzante laughing si ursuletii koala =). Tie? :*

| Miki_2661 a răspuns:

Iepurele, veveriţa, hamsterul. big grin

| geany1997 a răspuns:

Mai multe... ursul panda, papagalul, iepurasul

| stefan17 a răspuns:

Iepure

| stefan17 a răspuns:

Iepure

| claudiu_9227 a răspuns:

Papagalii si hamsterii!