| HaruhiFujioka a întrebat:

Care e cea mai amuzanta intrebare pe care ati auzit-o vreodata?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Am mancat niste banane. o sa-mi creasca bananieri in stomac?rolling on the floor

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai amuzanta intrebare a fost ''cum sa faci in ciuda unei muste ''.

| Oxanna a răspuns:

De unde vin mucii? chiar aici pe TPUlaughingrolling on the floor criza de raaaslaughingrolling on the floor

| SugarAndSpice a răspuns:

Intrabarea pusa de tine
Bye

| JustMeBăi a răspuns:

Mariaioana cica : daca sunt blonda inseamna ca sunt proasta?laughingrolling on the floor

| GodBlessYou a răspuns:

Cand sugi tragi in piept?

| virusalbviolet a răspuns:

Daca pte mai doare curu cand te caci

| douasdoi a răspuns:

Intrebarea ta

| douasdoi a răspuns:

Scuze pentru raspuns, am gresit exprimarea. De fapt, vroiam sa spun ca intrebarea ta e chiar interesanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara... Ai sa-mi dai si mie un foc, ca n-am o tigara si n-am unde sa dorm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea pusa de tine. sau: Auzi ma, tu sti cum faci nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat fac 2 cu 2? Raspunsul unui coleg, 70

| Annye_2425 a răspuns:

Cea mai amuzanta nu stiu exact sa ti spun dar cea mai stupida e asta pusa de tinethinking

| dolshedolcik a răspuns:

Zzz a tahhh