| KaterinaPetrova a întrebat:

Care e cea mai buna marca de camere foto compacte? eu as vrea sa mi iau un benq c1450.rog seriozitate. funda:X

5 răspunsuri:
| Raluuu a răspuns:

Sony cyber-shot steadyShot DSC-W320
14,1 mega pixels
4xoptical zoom [eu il am din decembrie si sunt foare foarte multumita si mandra de el ]E intre 5-6 mil, dar dupa mine merita

| maradi3 a răspuns:

Eu am de vreo 2 ani camera Benq e1050 si crede-ma,am facut mii de poze si intern si prin franta,sunt foarte multumit de ea,oricum e mai slabuta decat cea pe care ai zis-o tu,insa,ca firma, poti merge pe incredere, chiar imi plac pozele! bafta

| maradi3 a răspuns:

Eu am de vreo 2 ani camera Benq e1050 si crede-ma,am facut mii de poze si intern si prin franta,sunt foarte multumit de ea,oricum e mai slabuta decat cea pe care ai zis-o tu,insa,ca firma, poti merge pe incredere, chiar imi plac pozele! bafta si poze multe iti doresc!

| maradi3 a răspuns:

Sal'tare loca! eu am de vreo 2 ani camera Benq e1050 si crede-ma,am facut mii de poze si intern si prin franta,sunt foarte multumit de ea,oricum e mai slabuta decat cea pe care ai zis-o tu,insa,ca firma, poti merge pe incredere, chiar imi plac pozele! bafta si poze multe iti doresc!

| sonia7026 a răspuns:

Cea mai proasta marca...iti recomand Nikon sau Canon

Întrebări recente