| alexralu34 a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebare pe care o aveti aum in minte?

9 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Atunci cand te suna cineva pe telefonul de acasa, si intreaba : "esti acasa? " laughing

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Eu în general nu gândesc deci nu am întrebări în minte dar acum e un caz mai special şi în minte am o întrebare fără răspuns: ce pot răspunde la întrebarea care e cea mai stupidă întrebare pe care o am în minte? thinking
De 5 minute mă gândesc ce să răspund

| Aℓex a răspuns:

Ce faci?rolling on the floor Funda?happy

| CautNume a răspuns:

Esti la calculator/laptop?

| xMary a răspuns:

De ce ploua?laughing

| continutfragil a răspuns:

Cea mai stupida intrebare care o am in cap.hmm.De ce majoritatea oamenilor raspund mereu "Bine!" la intrebarea "Ce faci?". Mi se pare un raspuns de stupid (dar nu in toate cazurile).
Un exemplu in care acest raspuns este stupid:
Cineva ma intreaba ce faci iar eu îi raspund că ascult muzică şi mă uit la poze pe facebook, apoi eu intreb "da` tu ce faci?" si raspunsul este "Bine" si discutia de incheie aici. laughing

| Alysée a răspuns:

Care elegatura dintre cacao si caca?

| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cand va incepe sfarsitul lumii?batting eyelashes