| denisa2803 a întrebat:

Buna:*Am si eu o intrebare(e mai stupida)cum imi dau seama daca persoana de care imi place ma minte si zice ca ma iubeste?happy

Răspuns Câştigător
| Laviutzza a răspuns:

O citesti in ochii lui. Pune-l sa faca ceva ce sti ca ar faceo doar din iubire.Si incearca daca ai un prieten mai bun, care e amic si cu persoana respectiva sa intrebe si poate iti va spune. Oricum, mult succes in cautarea adevarului deoarece in ziua de azi lumea se preface atat de bine cand e vorba de minciuna de nu mai sti niciodata cand e vorba de adevar sau opusul acestuia.big grin

2 răspunsuri:
| denisa2803 explică:

Dau fundita

| denisa2803 explică:

Mda.eu pentru el simt aceste lucruri.si cred ca si el pentru mine.dar sunt persoane in jurul meu care ma contrazic.si nu stiu ce sa mai credhappy