| JosCenzura a întrebat:

Care e cea mai stupida, proasta, cretina intrebare pe care ati intalnit-o pe TPU? :]] La care ma amuz cel mai tare funda!

Răspuns Câştigător
| Raduku14 a răspuns:

Intrebarea era:
Cum pun o intrebare pe TPU?

7 răspunsuri:
| Edwwward a răspuns:

Ce este laba :)))))))), pus de o fata :)))
http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/ce-inseamna-cand-un-baiat-isi-face-laba/
Si mai era una in care una zicea ca sia bagat o banana si un castravete in (stii tu ce) :))

| shainitainii a răspuns:

Cand un baiat a intrebat daca are ceva ca a f*tut porcu'. laughing

| Lipsa47 a răspuns:

Ce inseamna TPU fiecare litera?
Cum intru pe youtube?
Cand mai apare episoade din serialu 2fast 2 furios?

| Trefla a răspuns:

Asta.

| ZZG a răspuns:

Asta
"Boona am o problema cainele meu se pare ca este in calduri! si are 8 ani dar vrea sa ma,, cotaie,, si asta ma zapaceste ce sa fac?"
rolling on the floor

| Aceeasieu a răspuns:

Era ceva de genu: cum as putea sa imi privesc parintii cand fac sex?

rolling on the floor)))

| eddynn38 a răspuns:

Pai e una...am cazut pe jos te ras ca nd am citit-o. "Sall TPU. am si eu o problema de viecare data cand ma excit imi iese din penis o substanta transparenta. asta in functie cat de mult ma excit daca ma excit putin imi iese putina daca ma exci mult imi iese mai multa si imi este tare frica ca atunci cand fac sex oral cu prietena sa nu-i umplu gura cu acea substanta rolling on the floor))))