| SomeBody12425356 a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebare pe care v-o puteti imagina? Funda la cea mai tare.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nici nu trebuie să mă obosesc să îmi imaginez, pe TPU am fel de fel de întrebări stupide chiar în fața mea.
Uite câteva întrebări stupide (ți-aș da link, dar au fost șterse). Te asigur că sunt adevărate.

1. "Intr-o seara ma uitam la domnul mustacila si m-am culcat pe la 11 noaptea, a doua zi m-am trezit cu ameteli si dureri de burta, pot fi insarcinat?"
(da, era un băiat care întreba dacă poate fi însărcinat. Poate i-a pus-o Domnul Mustăcilă, altceva nu pot să îmi imaginez)

2."Am 12 ani si intr-o seara nu aveam cu ce sa ma masturbez si am luat stiloul fratelui meu si mi l-am bagat in vagin si am simtit ca s-a rupt ceva in mine, acum ma doare burta si mi-e frica sa nu fiu insarcinata. Va rog raspundeti se poate ramane insarcinata si de la cerneala?" (săraca de ea)

3."Hei maili te iubesc mult mult si vreau numarul tau de tel plsss sunt cea mai mare fana sper sa mi-l dai" (mai nou TPU este fan-club)

4. Am 14 ani si de revelion am plecat cu prietenu meu la munte si am facut sex toata noaptea si acum mi-e frica sa nu fiu insarcinata. va rog raspundeti se poate?" (întrebare pusă în luna august. La fel, săraca)

5. "Cine are numarul de telefon al lui justin bieber dar cel real plss dau funda" (Doamne)

De fapt, nici nu mă mai minunez, la câte am văzut. E o normalitate să vezi în fiecare zi întrebări despre masturbare cu diverse obiecte, numere de telefon și ID-uri de vedete sau altele. Dacă vrei să te distrezi în seara asta, du-te pe blogul TPU și dă în urmă, la primele pagini, de prin 2008-2009, scrise de fostul administrator, Raluca. Pe acolo vei găsi câteva seturi întrebări șterse(20 pe săptămână), dar Raluca a avut bunul simț să le posteze întâi pe blog. Te crucești, nu alta. Râzi de mori. De fapt, e de plâns, dar mă rog. Uită-te. laughing
Baftă

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sunt prost? asta poate sa fie sau mai sunt virgina daca am facut sex de 3 ori? sau mama nu ma suporta, daca vb cu ea despre asta se rezolva?

| Danny a răspuns:

Ce se intampla daca iti faci clisma cu tuica?

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Oare de ce nu zboara porcu'?rolling on the floor)

| AldeaAlexia7 a răspuns (pentru ciufiXXXXXX):

Pentru că nu a băut RedBull?

| Oana4340 a răspuns:

M-am masturbat cu o banana pot naste un bananierlaughing

| MoRtY a răspuns:

Stupida: Va rog vreau numarul lui J. Bieber dar cel real pls dau funda straight face

si una Amuzanta: Sal am 12 ani si am vrut sa ma masturbez si am luat stiloul fratelui meu si mi l-am bagat in vag*n pana am simtit ca se rupe ceva in mine va rog pot fi insarcinata? Poti sa ramai insarcinata si de la cerneala? Pls raspundeti. pa-pa>big grin

| MuSk a răspuns:

Ce faci?laughing

| Alexutza_6740 a răspuns:

Cea mai stupida intrebare: ba esti prost?laughing

| pinklife97 a răspuns:

Cum se adauga un raspuns pe TPU?
thinking