| night_crawler a întrebat:

Care e cea mai tare reclama pe care o stiti... mie imi place aia cu:
-"hai dorele ne mai tii mult ...ca inchide la non-stop"!

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Am uitat la ce marca se facea reclama, dar produsul era un frigider. El si ea in bucatarie. Ea toca ceva, el deschide frigiderul, se uita in el si il inchide, si cu o moaca grava ii spune :
-Iubito, trebuie sa-ti spun ceva. Ea, oprindu-se din tocat:
-Ce?
-Te-am inselat!
Ea usurata:
-Aaa, am crezut ca ai stricat frigiderul! rolling on the floor)

16 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Mie imi plac reclamele d l Vodafone... cele q aia 2 sau q aia 4... sper ca sti despre ce vb

| georgiana a răspuns:

...sunt frumusel, sunt frumusel!rolling on the floor...

| Orannginna a răspuns:

Mie imi place cea noua de la cosmote...cand isi cumpara tipii aia cartela si li se pune o casca in cap inainte laughing

| brunetzika_6738 a răspuns:

Aia de la coca-cola("eu....mare?")rolling on the floor

| thehope a răspuns:

Mie imi placeau reclamele de la Germanos care erau inainte cu catelul ala(Plimbare?!)... tare simpatic mi se parea... dar si astea cu Buzdugan sunt dragute tongue.

| daniDeeDee a răspuns:

Tot cu Dorel : '' Atata şobolanu' avea Nea Gogule'' laughing

| fcsb32 a răspuns:

Imi plac acelea de la romtelecom cu Tarzan. Si aceea cu "Stii ce-i fiumiu? Bodyguard. Mai demult era una la bere cu "Un' te duci tu cerbule... "

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Maine imi placea aia cu Halatu si aia cu Catele de la Cosmote...

| Alecsanndraa a răspuns:

De la vodafone "vi sa stam pe intuneric?"laughing ce caterinca a fost vreo saptamana dupa ce a aparut reclama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Acum sunt pregatit sa imi reincarc cartela cu 30 de minute sa o sun pe Mirela direct din cartier...mai ieftin ca o Cola" \dancing

| iri a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sAQpxATgIOw asta imi place cel mai mult :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..aia cu mirela o canta prin clasa un coleg si colegele mele se amuza si ziceau ca nu le cheama pe niciuna"mirela"pana s-a prins prietena mea de faza ca pe mine ma cheama MIRELAlaughingwow cat am mai ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, după ce că m-a amuzat enorm, reclama asta m-a pus tare pe gânduri și voi fi mai grijuliu pe viitor!
http://www.youtube.com/watch?v=xWkZ_StRjU0

| 1992 a răspuns:

Cand ploua totui mai frumos ma simt proaspat si sanatos... da ador savoare BONDUELE:d:d:d
si alea de la cola da tota lumea a zishee hee

| Barajag a răspuns:

Mie imi place reclama.Scump domne, scump... dar cat e halatul, cat e halatul?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu tarzan