| TroolGheoerghe a întrebat:

Care e cel mai bun fel de pizza din lume?

7 răspunsuri:
| NirvanaE a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, mie imi place quatro formaggi.

| TroolGheoerghe explică (pentru NirvanaE):

4 anotimpuri e buna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare cu poftele lui. Mie imi place calzone.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Acum fiecare cu gusturile lui.
Mie imi place pizza prosciutto.

| Kr5 a răspuns:

Nu exista cea mai buna pizza din lume pentru toata lumea exista pentru fiecare cate una diferita pentru ca gusturile nu se discuta

| Xoniaa a răspuns:

Buna, fiecare are gusturile lui. unii adora prosciutto funghi unii peto di pollo unii cea cu peste..fiecare cu ce ii place big grin

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Cum iti place tie. Unora nu le place orice pizza. Daca esti la o pizzerie si nu sti ce sa alegi, uitate ce contine, pentru ca poate nu iti place cu ciuperci sau mai stiu eu ce...
Iti alegi cu ce vrei si daca o sa iti placa vei sti ca ala e cel mai bun fel de pizza[pentru tine].