| low.edit a întrebat:

Care e cel mai frumos parc din >bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Mihaic93 a răspuns:

Herastrau este.parerea mea...Carol e de babe. iar Tineretului de cocalari.Cismigiu de copii mici...

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se stie ca e Parcul Cismigiu.In toate cartile e descris si renumit pentru frumusetea si istoria lui.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cismigiu.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Parcul Cismigiu.

| emy a răspuns:

Eu credc ca parcul Cismigiu.

| monyk a răspuns:

Mie imi place Herastraukiss

| conflict a răspuns:

Cismigiu...

| madboy8 a răspuns:

@Mihutz: daca tie nu iti place in Tineretului asta nu inseamna ca este de cocalari.
Am fost si prin Herastrau si mi se pare fain, dar ca parcul Cismigiu nu mai este niciunul. E liniste, asa cum ar trebui sa fie in fiecare parcwinking

bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcul care nu are gunoaie aruncate pe jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herastrau, eu acolo merg mai mereu. Cine ma uraste, ma gaseste acolo sa ma impuste laughing

Întrebări recente