| AlexandrPronoza a întrebat:

Cum trebuie sa arate un parc frumos?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Să fie îngrijit, adică : să nu fie gunoaie aruncate pe jos, oamenii care vin cu animalele de companie să vină mereu cu o punguliţă şi o lopăţică în caz că animalul îşi face nevoile, copăceii şi iarba să fie verificată şi stropită cu soluţie specială pentru a evita contactul cu căpuşele, tânţarii şi alte insecte, florile frumos aranjate, iar băncuţele frumos vopsite şi curate.

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Să aibă bănci, să fie curat și îngrijit, să aibă leagăne și alte chestii pentru copii, să aibă multă iarbă și copaci.

| drogh a răspuns:

Un parc frumos trebuie să fie amenajat cu bănci, coşuri de gunoi, iarbă, flori şi leagăne, balansoare, maşinuţe tot felul de chestii pentru copii ca să se simtă bine.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Sa fie amenajat cu banci cosuri de gunoi,sa aiba leagane,ceva aparate de sala,ca si parcul Carmen Sylva,sa aiba un fel de cetate de lemn pentru copii,sa fie o bara pe care sa cobori,sa fie trambuline, sa aiba iarba, sa aiba masinute cu monede care se misca, sa aiba o masinuta ca si a lui Fred Flinstone(ca si parcul Clabucet) sa aiba un fel de cilintru cu franghii in care sa mergi si sa te tii bine(tot ca si parcul Clabucet), sa fie foarte mare so sa aiba un teren de fotbal si unu de baschet(ca si parcul Clabucet).O zi frumoasa sa ai

| AlexandrPronoza explică:

Dau funda!