| Nik a întrebat:

Care e cel mai inspaimantator film de groaza din viata voastra? astept raspunsuri pana maine la ora 10:00 apoi

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jeepers Creepers .

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Seria „The Grudge" (blestemul) mi s-a părut cea mai reușită în ceea ce privește de filme de groază. Suspans, acțiune și mister. Cel mai interesant mi s-a părut The Grudge 4-Girl in black. Merită să vezi seria „The Grudge" neapărat! Pentru mine a fost cel mai înfricosător film.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Scuze, am vrut să scriu „în ceea ce privește filmele de groază". M-am grăbit straight face

| BestOctavian a răspuns:

The Ring e cel mai infricosator, dar e partea 1 si partea 2, sa imi dai fundita daca nu faci infart cand te uiti!

| nuamnuvreau a răspuns:

Am 2 filme care m-au cam speriat: The grudge si Orfana:-s:-s

| Luv you a răspuns:

Wrong Turn :-s

| AdrianaINNA a răspuns:

The Exorcist si The Train

| bubu16 a răspuns:

The orphan si house of wax big grin