| Nik a întrebat:

Care e cel mai tare film de groaza pe care la-ti vazut? dau funda la cel mai horror

11 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Duhul Morţii.

| Gândac a răspuns:

Casa de ceara worried
Asta a fost cel mai de groaza film pe care l-am vazut big grin

| Zero a răspuns:

Mie mi-a placut seria A nightmaer on Elm Street si freddy Vs Jason

| NuConteaza_3642 a răspuns:

Imi amintesc ca cel mai horror fil pe care l-am vazut a fost "THE RING" un baiat a ramas traumatizat, eram la ziua unui coleg de clasa, si am decis sa ne uitam la "THE RING", a doua zi la scoala un baiat a zis ca si-a imaginat-o pe mama sarbatoritului ca ea ar fi fost Samara Morgan! Pentru noi a fost haios, fiinda baiatul acela traumatizat este pentru noi ca o fetita si il necajim si radem de el [ doar din prietenie].
Totusi filmul "THE RING" mi s-a parut cel mai de groaza film, cu samara aia cu parul ei in fata de nu i se vedea fata!
funda>?

| ionutzz1994 a răspuns:

The Grudge si Drag Me to Hell

| just for me a răspuns:

"the grudge "pana acum, si am mai vazut, oricum pe mine toate ma sperie de visez uratlaughing

| alex_9641 a răspuns:

Autopsy, nightmare on elm street

| parkour a răspuns:

The grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu cred ca e saw 6 si autopsia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranormal activity

| ck0d3m0n a răspuns:

Salut! Eu cred ca "Creep" este un film horror extraordinar.