| coMpLeT a întrebat:

Care e fost scorul de aseara dintre Barca si Real in SuperCupa Spaniei? Daca stiti si cien a marcat pentru fiecare e si mai binebig grin

Răspuns Câştigător
| Tom36 a răspuns:

Barcelona - Real Madrid 3-2

Pedro 56, Messi 70 penalty, Xavi 78

Cristiano Ronaldo 55, Di Maria 85

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
http://sport.hotnews.ro/......ge-mou.htm
Scrie pe google barcelona real madrid.Bafta! :)

| Иαяʋтσ a răspuns:

3-2 pentru barcelona
barcelona:pedro, messi(din penalti) si xavi
real madrid:ronaldo, d maria
sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Supercopa_de_Espa%C3%B1a

| Иαяʋтσ a răspuns:

3-2 pentru Barcelona.
Barcelona:pedro, messi(din penalti) si xavi.
Real madrid:ronaldo, d maria.

| andutzu12 a răspuns:

Barcelona-Real Madrid 3-2 scorul.

| hSdKrbV a răspuns:

Scorul a fost 3-2 pentru Barca, stiu doar ca Cristiano Ronaldo a inscris primul gol pentru. R.M. iar Pedro l-a inscris pe primul pentru. Barca, desi a fost suspectat de offside el a fost aprobat. Sper ca te-am ajutat cu ceva happy