| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal cine a castigat supercupa spaniei? Si cine a marcat golurile?

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

S-a terminat 2-2 Pentru Real a marcat Ozil 13' si Xabi Alonso 54'. Pentru Barca a marcat David Villa 36' Si Leo Messi 45', Acesta a fost doar turul returul se va juca pe 17

| paul21 a răspuns:

Salut!
Supercupa Spaniei se joaca in doua manse. Prima mansa care s-a jucat aseara s-a terminat la egalitate(2-2). Au marcat Ozil (in min.13) si Xabi Alonso(in min.54)-pentru madrileni si Villa(cu un gol superb in min.36) si Messi (in min.45)-pentru catalani.
A doua mansa se joaca miercuri, 17 august in direct la Digisport 1 de la ora 00:00.
Numai bine!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Inca nu s-a castigat, s a jucat doar tur si a fost 2-2 barcelona si real madrid

| DerFinne a răspuns:

Sal scorul s-a terminat 2-2 FCB-D Villa, L. Messi RMA-M. Ozil

| Kidd_6010 a răspuns:

Turul Supercupei Spaniei s-a jucat pe Santiago Bernabeu, meciul s-a terminat la egalitate, mai precis Real Madrid 2-2 Barcelona.Returul se va juca pe Camp Nou.Pentru Barcelona a marcat Messi si David Villa iar pentru Real Madrid au marcat Xabi Alonso si Messut Ozil parca.big grin

| KhalDrogo a răspuns:

In prima mansa din supercupa a fost egalsad 2-2.Pentru Real a marcat Ozil si Xabi Alonso, iar pentru Barca a amrcat Messi si David Villa(vezi golul lui Villa e super:X)

| ReMiX97 a răspuns:

Anul asta mai este pana la final

| yolaurentiu a răspuns:

A fost 2-2. Golurile au fost marcate de Ozil si Xabi Alonso, respectiv Villa si Messi. Returul pe Camp Nou