| mydarkestdays a întrebat:

Care e mai buna? CoolGirl sau BravoGirl?

12 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

CoolGirl ca are mai multe postere si mai frumoase

| Adryana a răspuns:

Bravo girl de cand are si carti. happy

| KaRy a răspuns:

Cu siguranta coolgirl kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Amaya a răspuns:

Niciuna. laughing Incearca Bolero, Elle, Marie Claire, Glamour nu prostioarele astea de reviste care de fapt nu spun nimic. Am facut si eu greseala sa le cumpar ( acum vreo 7-8 ani ) si sincer, nu am citit nimic folositor in ele, iar stirile erau vechi si multe dintre ele false.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

U zic ca ambele sunt ffffffffffffff bune.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

BravoGirl

| Tooooo a răspuns:

BRAvoGirl parerea mea acum o poti alege pe cea care iti place tie mai mult

| SpartaN1 a răspuns:

BravoGirl.Crede-ma sora mea are.
Hai multa bafta! Funda?

| nimeni1234 a răspuns:

Citesc in permanenta aceste doua reviste si ambele imi plac! Fiecare are ceva special...Te invata cum sa fii o Super girl! Deci.pe aman2 ti le recomand.Depinde de tine care iti place mai multkiss!

| oanabloi a răspuns:

Bine sunt oana eu zic BravoGirl oanabaloi78@yahoo.com

| joocheru a răspuns:

Raspuns ghicit cool girl