| MonicutZZa a întrebat:

Vreau un sfat: ce reviste sa citesc daca am 12 ani? Nu-mi spuneti de CoolGirl BravoGirl sau Popcorn. Vreau ceva mai de copii...

18 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

O revista de colorat fluturashi.si de imbracat papusi Barbie rolling on the floor.

| Bishop a răspuns:

Scooby-doo

| inna a răspuns:

Parca au scos astia revista cu Hannah Montana. Enjoywinking

| ing. a răspuns:

Pai.eu citesc Bravolove struck my favbig grin.
Daca vrei ceva mai de copii, incearca Witch, Scooby-Doo sau Spioanele.Vara`mea zice ca sunt superbig grin
kissKisses

| Gabry a răspuns:

Hmmmmm cred ca Sabrina's Secrets.Am vazut la verisoara mea.
E o revista in care iti da un fard, o oja etc. si te invata cum sa iti faci parul, cum sa te machiezi la un eveniment... e 7, 50 RON.

| tukhey23 a răspuns:

Nu cred ca exista astfel de reviste, in tara noastra happy

| adeana a răspuns:

Witch? Era faina mai demult, nu stiu ce s-a mai intamplat cu ea.
La punctele de presa din hipermarketuri - inmedio sau de prin oras - relay sunt reviste si din strainatate, poate gasesti ceva pentru varsta ta. Eu citeam bravo in germana pe la 12-13 ani, asa am invatat germana.
Sau cauta pe net, daca te descurci cu engleza sau alta limba straina.

| Mina a răspuns:

Sfatul meu e sa citesti carti. Sunt atatea carti interesante pentru varsta ta! happy

| yadora a răspuns:

Iti recomand colectia "Disney" care e f frumoasa si utila voua la aceasta varsta; fetita mea e f incantata si se informeaza din orice domeniu.

| alle_1861 a răspuns:

Mai bine citesti niste carti.winking

Răspuns utilizator avertizat
| roksyk a răspuns:

CoolGirl e cea mai buna revista pentru adolescente.
Daca vrei ceva mai infantil, eu am citit Witch de la primul numar pana anul trecut,
Mda, Hannah Montana nu stiu cum e, dar poti sa iei un numar sa vezi cum e.
Ar mai fi "My little pony" sau " Littlest Pet Shop", dar sunt chiar pentru copii...Sau Princess, am citit-o pana cand am implinit noua ani, e haioasa pentru varsta aia... Dar acum...
Spun si eu ca ceilalti: mai bine citeste niste carti. Poti sa le citesti pe cele pe care le-ai luat din postarea mea mai nveche si le-ai trecut pe lista ta. Sunt super, garantez. happy

| roksyk a răspuns:

Ah, si uitasem de Barbie...

| Razvy197 a răspuns:

Revista barbie

| Simona_8441 a răspuns:

Hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

scooby- doo? laughing hehe nu stiu
imi e de ajuns Popcorn
bafta

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea Copiilor laughing cred ca apare saptamanal. E foarte veche, de cand eram eu de 10 ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JETIXrolling on the floorHANNAH NONTANAH laughing LOOL poate oraselu lenes...de unde sa stiu nu ma uit la reviste de copiilaughing