| n0name a întrebat:

Care e replica ta favorita din RObotzi?:X

Răspuns Câştigător
| bogdanradu68 a răspuns:

Poate-i mata! sau, mata! laughing

12 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Da' tine-o drept! Excalada-mi-ai p**a
Episodul 11 Psihic

| abcdefg_8927 a răspuns:

Toate

| BiaJ a răspuns:

Sa sugi o ceapa!big grin

| LifeIsFullOfColour a răspuns:

Fraguta cu ciocolata si cu fructe-amestecata; capsunica manca-manca si vanilie, zmeurica...
Poate a picat din senin.Senin tu esti?
Pop o basina,poc o maslina, poc o magie facuta in surdina poc un **** si-un spic despicat si uite cu magia cum s-a inamplat.poc-puci-puci-pu...
Foca, noi daca am fi femei am avea drepturi?''nu''; da tate mari?
Ale tale?

| andrei_4094 a răspuns:

Eu nu beau ca sunt suparat, eu beau ca sunt altii fericiti laughing
Apasaaaaa-l

| Rici95 a răspuns:

Vale, Vale, fi atent cum facem! Eu iti instalez un webcam si tu numa te dezbraci. Totu-i pe internet, numa pe internet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vale, Vale, fi atent cum facem! Eu iti instalez un webcam si tu numa te dezbraci. Totu-i pe internet, numa pe internet!

| ITMonster a răspuns:

-Copile, vezi cioara aia? RASISTULE!

| SaByNuTzA_9674 a răspuns:

Paiiii thinking
Fraguta cu ciocolata si cu fructe-amestecata
Capsunica manca-manca si vanilie, zmeurica...

| RoXyyk a răspuns:

"Te rog dulce ca o savarrrrina!"
"A cazut din cer.Amin!"
"Sclav e varul tau geaman mai putifer!"
"Da`uiiite F.O.C.A. cat ii de dulseee! E un km de doolshe."
"Foca, noi daca am fi femei am avea drepturi?''nu''; da tate mari?"
"si daca vorbim mumos isi da din armura joos?"

| DiZzY_9978 a răspuns:

Ce`i cu mini-coiu asta ambulant? te`ai pedofilat?happylaughinglaughing
Deee`mbag p**a in masa lu gombotzu asta metalic ii fac un frate mai mare si il pun sa-l bata animalic...etcrolling on the floor

| tabiitaA a răspuns:

Escaladami-ai p***, uite o p*** roz din fier cum luminite...