| Daviiiiiid a întrebat:

Care era desenul vostru animat preferat?laughing. de cand erati mici big grin

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt ale mele super robot monkey team hyperforce go! si cred ca mai este si familia addams si cei patru fantastici

| marycool a răspuns:

Copii de la 402 si Tom si Jerry

| inlove96 a răspuns:

...Ciocanitoarea Huddy si Popei marinarullaughingbuna intrebarea, dar al tau?:*

| alecsella a răspuns:

Viata cu louie :X

| Lollipop_4969 a răspuns:

Simmsala grimm ( ma rog. nu mai stiu cum se scrie laughing ) viata cu louie, scobby doo, dexter, power puff girls, copii de la 402, cainele fricos ( parca thinking happy familia flinstone si tom&jerry laughing

| EasyToBeCrazy a răspuns:

Cliford laughing cainele rosu

| Elena_5310 a răspuns:

Cliford marele caine rosu, zambetul lui Sharon, Anne, fetele powerpuff, dexter, familia Flinstone laughing etc