| Traianosik a întrebat:

Care este artistul vostru preferat? Dau funda daca il aveti la fel ca mine.( pot fii si mai multi ca si eu am mai multi dar cel care are 2 din artistii mei preferati primeste funda).

Răspuns Câştigător
| mousemagic a răspuns:

Inna, Johnny Deep, Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, Vin Diesel, Paul walker, Angelina Jolie.
Cate incercari avem? big grin
AAAAAA...nu mai vorbi asa ca nu a vrut sa supere pe nimeni. Problema e ca mai sunt si oameni ca tine care prefera sa insulte fara un motiv real in loc sa raspunda frumos.

3 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Rihanna:X

Lady Gaga:X

Brad Pitt:X

Beyonce:X

SI mai am multi nu imi aduc aminte:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prostilor mai terminati cu tampeniile astea. Vreti sa distrugeti acest site de tot?

| heiii a răspuns:

Ce prostie de intrebare. esti cam tampit/tampita, stiai?